21.12.2019. – OTVORENJE & IZLOŽBA – M.Šimunek, I.Križanović, M.Lončar, R.
                      Grgić – Đaković
                      nastup: Trio Bend Ekvilibrios

17.01.2020. – Otvorenje izložbe Senke Banjac;
                      nastup: Dorian & Marina

24.01.2020. – Večer poezije – Vedran Strmečki i gosti iznenađenja
                      ( pratnja na klavijaturama Kristijan Prašnjak)

14.02.2020. – nastup: Dimitrije Vladić & Kristijan Prašnjak

22.02.2020. – Promocija & izložba stripa “OHOHO ZIN”;
                      nastup: Akustični duo Wicked Game

07.03.2020. – Sve su žene muze – radionica pisanja poezije ( u suradnji sa Klubom mladih LONAC & Mladformom )
SUPROTNO OD TAME: večer poezije (P. Eškutić, V. Šimić, M. Šimunek)

06.06.2020. – Otvorenje izložbe Ines Kušenić & Neven Jokić
                       Prosvjed na dvosjedu – promocija albuma “ Moć rasute pažnje”
                       Performans ( P. Eškutić, A.M. Šantar, N. Pavković, F, Vuković)

12.06.2020. – nastup: Garrett Daun – Američki klasici

20.06.2020. – nastup: Manda

27.06.2020. – nastup: Seed

04.07.2020. – Otvorenje izložbe: FUCK ZEN FOR BEGINNERS – UNDO OR DIE ( Ivana Daun) nastup: Ljudevit Laušin & Garrett Daun

11.07.2020. – nastup: Avocado Burrito

18.07.2020. – ambijentalni performans – Kruno

25.07.2020. – nastup: Seed

01.08.2020. – nastup: Ekvilibrios

08.08.2020. – nastup: Juraj Padovan

15.08.2020. – nastup: Kid from the street

22.08.2020. – nastup: Seed

29.08.2020. – nastup: Lethe & Novi početak

01.09.2020. – nastup: Stjepan i Lucija

12.09.2020. – Otvorenje izložbe: Nataša Vuković: NEW – OLD 

                      nastup: Kongo Acoustic

26.09.2020. – nastup: Garrett Daun & Honorary Americans

04.10.2020. – koncert: Carvin Jones – europska turneja

05.10.2020. – koncert: Carvin Jones – europska turneja

 

Prošle izložbe

 OSIJEK

MLU
– Juraj Dobrović (do 23.2.2020.)
– Vedran Perkov, A,B,C…( do 31.1.2020.)

ZAGREB

ARHEOLOŠKI MUZEJ
– Avari i Slaveni (23.10.2019.-9.2.2020.)

MSU
– Kolecija za budućnost – MSU akvizicije 2009.-2019. (1.12.2019.-1.2.2020.)
– Retrospektivna izložba Zlatka Kopljara, Konstrukcije (14.12.2019.-16.2.2020.)

KLOVIĆEVI
– Umjetnost i život su jedno: udruženje umjetnika zemalja 1929.-1935.
(28.11.-1.3.2020.)

MUO
– Visovac: Duhovnost i kultura na biloj stini (30.11.2019.-2.2.2020.)
– Staša Čimbur, All you need is a hat – šeširi i assemblage (28.11.2019.-2.2.2020.)
– Marina Bauer: Prekapanja (17.12.2019.-2.2.2020.)

MODERNA GALERIJA
– Ikonografija grada II. (1950.-2000.+) Vizije grada (17.12.2019.-23.2.2020.)

HRV.MUZEJ NAIVNE UMJETNOSTI
– Generalić, Rabuzin, Jurak, Sekulić

SPLIT

– Ivo Šebalj, Slikarski memento (18.12.2019.-2.2.2020.)
– Tanja Dabo, Popravljanje ustava RH (Od 9.1.2019.)

SLAVONSKI BROD

GALERIJA UMJETNINA
– Božiću ususret iz kolekcije Pohižek (19.12.2019.-20.1.2020.)

VUKOVAR

ORANŽERIJA
– Milica Reinhart Tešankić, Siniša Tešankić, Vukovar – grad prijateljstva, prijateljstvo u
slikanju

RIJEKA

– D’Annunzijeva mučenja/ L’olocausto Di D’annunzio,izložba (12.09.2019-29.02.2020)
Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka

– Violinom iznad granica/ Stradivari u Rijeci- Kresnik i Cremona, izložba (06.12.2019-01.02.2020) Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka

Galerija Kortil u siječnju (01.01.2020-31.01.2020)
Muzej moderne i suvremene umjetnosti

———————————————————————————————————————————————-

OSIJEK

MLU
– Juraj Dobrović (do 23.2.2020.)
– Vedran Perkov, A,B,C…( do 31.1.2020.)

ZAGREB

ARHEOLOŠKI MUZEJ
– Avari i Slaveni (23.10.2019.-9.2.2020.)

MSU
– Kolecija za budućnost – MSU akvizicije 2009.-2019. (1.12.2019.-1.2.2020.)
– Retrospektivna izložba Zlatka Kopljara, Konstrukcije (14.12.2019.-16.2.2020.)

KLOVIĆEVI
– Umjetnost i život su jedno: udruženje umjetnika zemalja 1929.-1935.
(28.11.-1.3.2020.)

MUO
– Visovac: Duhovnost i kultura na biloj stini (30.11.2019.-2.2.2020.)
– Staša Čimbur, All you need is a hat – šeširi i assemblage (28.11.2019.-2.2.2020.)
– Marina Bauer: Prekapanja (17.12.2019.-2.2.2020.)

MODERNA GALERIJA
– Ikonografija grada II. (1950.-2000.+) Vizije grada (17.12.2019.-23.2.2020.)

HRV.MUZEJ NAIVNE UMJETNOSTI
– Generalić, Rabuzin, Jurak, Sekulić

SPLIT

– Ivo Šebalj, Slikarski memento (18.12.2019.-2.2.2020.)
– Tanja Dabo, Popravljanje ustava RH (Od 9.1.2019.)

SLAVONSKI BROD

GALERIJA UMJETNINA
– Božiću ususret iz kolekcije Pohižek (19.12.2019.-20.1.2020.)

VUKOVAR

ORANŽERIJA
– Milica Reinhart Tešankić, Siniša Tešankić, Vukovar – grad prijateljstva, prijateljstvo u
slikanju

RIJEKA

– D’Annunzijeva mučenja/ L’olocausto Di D’annunzio,izložba (12.09.2019-29.02.2020)
Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka

– Violinom iznad granica/ Stradivari u Rijeci- Kresnik i Cremona, izložba (06.12.2019-01.02.2020) Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka

Galerija Kortil u siječnju (01.01.2020-31.01.2020)
Muzej moderne i suvremene umjetnosti



OSIJEK

KAZAMAT
– Island of Innana (od 12.12.2019.)

GISKO
– Goran Beus Richemberg, Nijemci u Zagrebu i okolici kroz stoljeća (od 18.12.)
UDRUGA UMIROVLJENIKA HPT OSIJEK
– 8. međunarodna izložba slika i rukotvorina (od 13.12.2019.)UMJ.PAVILJON
– Alexander Calder, Magija skulpturalnog pokreta ( 27.9.2019.-5.1.2020.)

ZAGREB

MSU
– Kolecija za budućnost – MSU akvizicije 2009.-2019. (1.12.2019.-1.2.2020.)

KLOVIĆEVI

– Refleksije Bauhausa: Akademija primijenjenih umjetnosti u Zagrebu 1949.-1955. (22.10.2019.-12.1.2020.)

MIMARA
– Picasso, Otkrivajući remek djela (2.12.2019.-29.12.2019.)
– Iris Bondora Dvornik, Od meditacije do strasti (4.12.2019.-31.12.2019.)

MODERNA GALERIJA

– Dimitrije Popović, Božansko i demonsko u Leonarda da Vincija (7.12.2019.-5.1.2020.)

LAUBA
– Međunarodno studentsko biennale – Ljepota (28.12.2019.-7.1.2020.)

SPLIT

GALERIJA UMJETNINA
– Marijana Pende, Veselim se susretu (12.12.2019.-5.1.2020.)

RIJEKA

– Ne brini o poetici, ona će doći sama, retrospektivna izložba Gorana Petercola (22.11.2019-05.01.2020.)
Muzej moderne i suvremene umjetnosti

– Kreatori baštine,izložba (18.12.2019-28.12.2019)
Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijekasa